انتشارات ملک اعظم

انتشارات ملک اعظم

از سال 1386

این انتشارات برترین آثار را در حوزه ادبیات دفاع مقدس ارائه کرده و در این زمینه همیشه خط‌شکن بوده است. این انتشارات طی 16 سالی که در نمایشگاه بین‌المللی کتاب حضور یافته است با توجه به سیاست اصلی انتشارات ملک اعظم رویکرد اصلی اش  حضور همه‌جانبه در حوزه ادبیات دفاع مقدس بوده است.و در تمامی نمایشگاه های برگزار شده کتاب یکی از غرفه‌هایی که همیشه مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفته، غرفه انتشارات مُلک اعظم بوده است.

بعد از کتاب «خاک‌های نرم کوشک» که یکی از آثار انتشارات ملک اعظم است که چاپ 225 آن به چاپ رسیده است. کتاب‌های جدید دیگر همچون کتاب‌های «گمشده مزار شریف» و «هم رنگ خدا»‌ و باید گفت کتاب هم رنگ خدا اثری متفاوت و درخور مخاطبان ادبیات دفاع مقدس است. این کتاب روایت شهیدی از خانواده‌‌ای که ۹ شهید را به اسلام تقدیم کرده است را روایت می‌کند.

انتشارات ملک اعظم تا کنون بیش از 30 عنوان کتاب را به بازار معرفی کرده است


توصیه رهبر انقلاب به انتشارات ملک اعظم

معظم انقلاب پیش از ظهر امروز دوشنبه 9 اردیبهشت از سی‌ و‌ دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کردند.

پس از این بازدید جمعی از ناشران که در مسیر بازدید رهبر انقلاب حضور داشتند، به شرح آنچه که در این بازدید اتفاق افتاده پرداختند.

مسئول غرفه ملک اعظم  در جریان بازدید رهبر انقلاب از غرفه این انتشارات گفت: ما در این بازدید دو کتاب جدید سعید عاکف به نام‌های هم‌رنگ خدا و بزم باران را خدمت ایشان معرفی کردیم. کتاب نخست چند روزی است به نمایشگاه آمده و درباره شهید درویشی است که بسیار مورد اقبال مخاطبان است و کتاب دوم به چاپ ششم رسیده و درباره فرمانده سپاه سیستان و بلوچستان است.

علوی مسئول غرفه ملک اعظم  ضمن ابراز خرسندی از بازدید رهبر انقلاب از این غرفه، گفت: .

" ... پس از معرفی این کتاب‌های آقای عاکف، رهبر انقلاب فرمودند سعی و تلاش خود را در راستای انتشار کتاب‌های دفاع مقدس افزایش دهید. ما نیز در این دیدار  کتاب هم‌رنگ خدا، بزم باران را به ایشان هدیه کردیم ... "با عضو شدن در باشگاه مشتریان ملک اعظم اولین ارسال شما با هر میزان خرید رایگان محسوب می شود

باشگاه مشتریان ملک اعظم